چهارشنبه, 28 آبان 1399 10:09

گلاب آدینه با نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» روی صحنه می‌آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
گلاب آدینه با نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» روی صحنه می‌آید گلاب آدینه با نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» روی صحنه می‌آید

سی و یک نما - گلاب آدینه نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» را برای خرداد ۱۴۰۰ به صحنه می‌برد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» به کارگردانی و بازنگری گلاب آدینه و تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد در بهار سال آینده به صحنه خواهد رفت.

این نمایش موزیکال بر اساس فیلم «بانوی زیبای من» به کارگردانی جرج کیوکر و فیلمنامه‌ای از آلن جی لرنر با اقتباس از نمایشنامه «پیگمالیون» اثر جرج برنارد شاو به صحنه می‌رود.

داستان این نمایش درباره استاد آوا شناسی دانشگاهی است که با دوست زبان شناس خود شرط می‌بندد تا دختر گل فروش و عامی لندنی را تبدیل به بانویی متشخص کند تا در مهمانی‌های اشرافی بدرخشد.

تمرینات این نمایش با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از ۱۸ مرداد ماه روزانه در چند نوبت با تعداد محدودی از بازیگران، گروه‌های موسیقی و حرکات موزون آغاز شده است. این نمایش موزیکال با حضور ۵۰ هنرمند تئاتر و موسیقی روی صحنه خواهد رفت.

حمیدرضا علی نژاد تهیه کننده نمایش موزیکال «بانوی محبوب من» تهیه کننده آثار نمایشی همچون «پری»، «هامان کشان»، «مُزا مُزا»، «شِپِش» و «گورخواب ها» بوده است و همچنین تاکنون به عنوان سرمایه گذار فیلم سینمایی «هایلایت» و تهیه‌کننده فیلم نیمه بلند «دختر» حضور داشته است.

گلاب آدینه در سال‌های اخیر بیشتر به عنوان بازیگر در تئاتر و سینما فعالیت داشته و آخرین تجربه کارگردانی او در تئاتر نمایش «شبی در طهران» نوشته محمد چرمشیر بوده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید