چهارشنبه, 21 تیر 1396 13:44

آخرین تله تئاتر حسن جوهرچی و کاظم افرندنیا روی آنتن شبکه چهار می رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین تله تئاتر حسن جوهرچی و کاظم افرندنیا روی آنتن شبکه چهار می رود آخرین تله تئاتر حسن جوهرچی و کاظم افرندنیا روی آنتن شبکه چهار می رود

سی و یک نما - «بلندی های زیر پا» نام تله تئاتری سریالی است که دو بازیگر برجسته که مدتی است از بین ما رفته اند در آن حضور دارند و شبکه چهار سیما در آستانه فرا رسیدن چهلمین روز از حملات تروریستی داعش در ۱۷خردادماه ۱۳۹۶، تله تئاتر «بلندی های زیر پا» را با مضمون مدافعان حرم روانه َآنتن پخش می کند.

 

به گفته روابط عمومی شبکه چهار تله‌تئاتر ۷قسمتی «بلندی‌های زیر پا» به نویسندگی و کارگردانی محسن معینی و تهیه‌کنندگی نگین میرحسنی‌واحد از شنبه ۲۴تیرماه ساعت ۱۴پخش آن آغاز می شود. این مجموعه ساختار زیباشناسانه جدیدی دارد و در ساخت آن از ال‌ای‌دی (LED) و شیوه کروماکی استفاده شده است.

در خلاصه داستان «بلندی‌های زیر پا» که به موضوعات اجتماعی روز جامعه می‌پردازد، آمده است: یک گروه پژوهشگر در مواجهه با شکل‌گیری گروه‌های افراطی منطقه تصمیم به پژوهش در مورد علل شکل‌گیری افراط‌گرایی و نحوه روبه‌روشدن با آن می‌گیرد. این گروه به فراخور پژوهش خود، درگیر ماجراهای مختلفی می‌شود.

در تله‌تئاتر «بلندی‌های زیر پا» فرخ نعمتی، مجید مشیری، زنده‌یاد حسن جوهرچی، زنده‌یاد کاظم افرندنیا، محمود مقامی، شهرام عبدلی، مهدی امینی‌خواه، فریبا طالبی، علیرضا علیا، افسانه ناصری، محمد همایون‌پور، محمد تنهایی، آزاده اکبری، عباس مرادی، پروین ملکی، سولماز نادری، محمد بزرگمهر، اشکان هورسان، عطیه ناصرجوی، لیلا مصلایی، میترا شیری، آمین صحرایی، نازنین خلیلی و النا آهی به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین هلنا آزادی، امیرمحمد هادی، فرید احمدی، باران معصومی، پدرام زنجانی، نفس زارع، ریحانه قاسمی، فریماه احمدی و ثمین ساربانی بازیگران کودک در این کار هستند.

محسن معینی کارگردان جوان این تله تئاتر، تا کنون نمایش‌هایی مانند «عقل دهم»، «بازیگر و زنش»، «آدم خوابش میگیره»،«توراندخت»، «بر فرس تندرو»، «هزار آینه»، «آواز پر جِبْرِیل»، «رمی جمرات»، «شیر در زنجیر» و تله‌تئاتر «اطروش» را نوشته و کارگردانی کرده است.

تله‌تئاتر ۷قسمتی «بلندی‌های زیر پا» از هفته آینده شنبه به مدت ۷روز از ۲۴تا ۳۰تیرماه، ساعت ۱۴از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید