سه شنبه, 08 دی 1394 23:35

ولی الله مومنی، بازیگر نقش میزراکوچک خان جنگلی درگذشت / معصومه ذباح نویسنده «شب بخیر کوچولو» نیز از دنیا رفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ولی الله مومنی، بازیگر نقش میزراکوچک خان جنگلی درگذشت / معصومه ذباح نویسنده «شب بخیر کوچولو» نیز از دنیا رفت ولی الله مومنی، بازیگر نقش میزراکوچک خان جنگلی درگذشت / معصومه ذباح نویسنده «شب بخیر کوچولو» نیز از دنیا رفت

سی و یک نما- ولی الله مومنی دوبلور و بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که در حال حاضر سریال «معمای شاه» با بازی وی در حال پخش است، ساعاتی پیش درگذشت. معصومه ذباح نویسنده «شب بخیر کوچولو» امروز هشتم دی ماه به دلیل بیماری سرطان درگذشت.

ولی‌الله مؤمنی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران که این روزها در حال ایفای نقش در سریال «معمای شاه» بود، امشب سه شنبه هشتم دی ماه بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

وی قرار بود فردا نهم دی برای ادامه بازی در سریال «معمای شاه» جلوی دوربین برود.

مومنی در سال ۱۳۲۲ در اردبیل زاده شد و در این سال ها به بازیگری و کار دوبله مشغول بوده است. او پیش از این در نقش امام خمینی(ره) و در نقش میرزا کوچک‌خان بازی کرده است.

معصومه ذباح نویسنده «شب بخیر کوچولو» درگذشت

میلاد شیدایی فرزند معصومه ذباح با اشاره به چگونگی درگذشت این نویسنده برنامه های رادیویی و تلویزیونی به خبرنگار مهر گفت: امروز سه شنبه هشتم دی ماه ساعت ۹ صبح مادرم بعد از حدود سه سال که به بیماری سرطان دچار شده بود در بیمارستان سجاد درگذشت.

شیدایی با اشاره به اینکه مادرش تا هفته های اخیر به فعالیت خود در حوزه نویسندگی ادامه می داده است، اظهار کرد: مادر تا سه هفته پیش برای برنامه «قاصدک» در شبکه سلامت و همچنین برنامه «شب بخیر کوچولو» متن هایی را بیان می کرد و چون قادر به نوشتن نبود ما به جای او می نوشتیم و به برنامه سازان تحویل می دادیم اما امروز صبح بعد از تحمل سه سال بیماری درگذشت.

«بوی گل آفتاب» و «شب‌بخیر كوچولو» در شبكه‌های سراسری و «قصه‌های ظهر جمعه» رادیو قرآن و «ورزش، نشاط، كودک» در رادیو ورزش و برنامه «قطار قطار ستاره» از گروه جامعه و «زندگی صدای آشنا» نمونه‌ای از كارهای او به عنوان سردبیر و نویسنده است.

مراسم تشییع این نویسنده فردا چهارشنبه نهم دی ماه در بهشت زهرا(س) انجام خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی سی و یک نما درگذشت این دو هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت می گوید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید