دوشنبه, 13 مهر 1394 16:38

ژوله اولین فینالیست مسابقه خنداننده برتر شد / نفر دوم فینال بین رضویان و غفوریان فردا شب مشخص می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ژوله اولین فینالیست مسابقه خنداننده برتر شد / نفر دوم فینال بین رضویان و غفوریان فردا شب مشخص می شود ژوله اولین فینالیست مسابقه خنداننده برتر شد / نفر دوم فینال بین رضویان و غفوریان فردا شب مشخص می شود

سی و یک نما- در حالی که در رقابت مرحله سوم از مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه تعداد آرا نهایی بین امیرمهدی ژوله و علی مسعودی کمتر از هزار نفر در مجموع آرایی نزدیک به سه میلیون و نیم بود، ژوله در رقابتی تنگاتنگ از دو حریف گذشت و حالا منتظرست تا ببیند از بین دو کمدین مردمی یعنی جواد رضویان و مهران غفوریان کدامیک حریف "صابون برگردون" او می شوند.

براساس آمار نهایی وب سایت ۷۸۰ امیر مهدی ژوله با کسب ۱۶۷۱۴۷۹رای توانست علی مسعودی را پشت سر بگزارد و اولین فینالیست مسابقه خنداننده برتر شود.

امیر مهدی ژوله و علی مسعودی دو کمدینی بودند که در مرحله سوم مسابقه «خنداننده برتر» خندوانه شرکت کردند.

ساعات و لحظات پایانی رای گیری برنده مردمی این مسابقه، در حالی سپری می‌شد که نتایج حکایت از رقابت تنگاتنگ این دو کمدین داشت.

نهایتاً با پایان زمان ارسال آرای مردم، امیرمهدی ژوله توانست با اختلاف 920 رای از رقیب خود پیشی بگیرد و به مرحله فینال رقابت «خننداننده برتر» راه پیدا کند.

امیر مهدی ژوله در این رقابت با رای 1671479 در برابر 1670559 رای مسعودی پیروز شد.

  رقابت رضویان و غفوریان نیز در نوع خود جالب است چرا که هر دو از نوع کمدی و اجرایی نظیر هم برخوردارند و طرفدارانی از یک جنس دارند و حالا باید دید که کدامیک بهتر می توانند از موقعیت پیش آمده استفاده کنند و رقیب حریف سختی بنام امیر مهدی ژوله شوند.

غفوریان که از همان مرحله اول انگیزه لازم برای شرکت در این مسابقه را که ما هم فکر نمی کردیم تا این اندازه جدی شود و به سیاست هم کشیده شود.

حالا به نظر می رسد جواد رضویانی که بلد است با لهجه ای که زمانی خط قرمز محسوب میشد رپ هم بخواند مشتاق برنده شدن شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید