پنج شنبه, 25 خرداد 1396 02:43

گزارش تصویری / وقتی "زیر پای مادر" فرش قرمز پهن نشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گزارش تصویری / وقتی "زیر پای مادر" فرش قرمز پهن نشد گزارش تصویری/ کالبد شکافی یک اتفاق ناخوشایند / وقتی "زیر پای مادر" فرش قرمز پهن نشد

هما گویا (سی و یک نما) – اتفاق ساده پیش آمد اما ساده تمام نشد.دلیلش هم بر می گشت به فشارهای روانی که پشت یک مراسم افطاری خودش را پنهان کرده بود. نشست خبری سریال "زیر پای مادر" به نویسندگی "سعید نعمت اله" و کارگردانی "بهرنگ توفیقی" و با حضور تعداد بسیاری از هنرمندان شاخص سینما ، تئاتر و تلویزیون .به واسطه ی همین اسامی و همین چهره ها، اصحاب رسانه آمده بودند تا از یک سوژه خوب ، گزارش بگیرند و تصویر بردارند اما سوژه ی زیادی نمی یافتند.

 

هوای گرم و محیط کوچک آنقدر خبرنگاران را کلافه نکرده که انتظار و نیامدن عواملی که می خواستند از آنها خبر بسازند موجب رنجششان شده است تا جائی که سوال مربوط به سعید نعمت اله نویسنده غایب نشست خبری را از بهناز جعفری پرسیدند: "چرا دیالوگ های سعید نعمت اله شبیه دیالوگ های مسعود کیمیائی است؟ بهناز جعفری که هم یک ساعت تاخیر داشته و هم از اینکه بیشتر همکارانش را در این نشست نمی بیند هم تلافی همه چیز را سر خبرنگار نگون بخت پرسشگر در می آورد و از خماری خبرنگار می گوید تا بی سوادی خبرنگاران .از ظاهر نامناسبش کاملا مشخص است که آمادگی یا تصمیم حضور در این مراسم را نداشته است.

بحث بالا می گیرد.عده ای از خبرنگاران به رسم اعتراض مکان را ترک می کنند و عده ای هم می مانند و افطار مهمان تهیه کننده و کارگردان "زیر پای مادر" می شوند و در آخر از آنها عذرخواهی شده و هدیه ای هم به رسم یادبود می گیرند.

خبرنگاران بار دیگر به بهناز جعفری یادآوری می کنند که اگر رسانه نبود ؛ بهناز جعفری هم نبود و بهناز جعفری هم می گوید که نیازی به چنین بودنی ندارد و من به عنوان نویسنده ی این یادداشت کوتاه  به هردو می گویم که اگر "مردم " نبودند نن بهنار جعفری بود و نه خبرنگار فلان خبرگزاری.پس خیلی منت سر هم نگذارید و حرمت همین مردم را که ولی نعمت شما هستند حفظ کنید.

هنرمندان حق دارند ، در جامعه ما که همه یا منتقدند ، یا خبرنگار و یا روزنامه چی مگر اینکه خلافش ثابت شود، خسته اند. خسته از حریمی که امن نیست. اصحاب رسانه هم خسته اند از اینکه گاه شان آنها رعایت نمی شود

 سوال دیگری هم مطرح است....:"چرا یک گروه که در یک پروژه به مدت یکسال با هم همکاری داشته اند در مهمانی که خودشان صاحب خانه محسوب می شوند حضور ندارند!!؟؟" این اعتراض به چیست؟

گزارش تصویری 31نما را به همت "حانیه زاهد" از حضور بهرنگ دزفولی ، علیرضا آرا ، بهناز جعفری و بازیگران تازه چهره این مراسم در ادامه ببینید:

zirepaeemadar_12.jpg

 

zirepaeemadar_13.jpg

 

zirepaeemadar_11.jpg

 

zirepaeemadar_1.jpg

 

zirepaeemadar_2.jpg

 

zirepaeemadar_3.jpg

 

zirepaeemadar_4.jpg

 

zirepaeemadar_5.jpg

 

zirepaeemadar_6.jpg

 

zirepaeemadar_7.jpg

 

zirepaeemadar_8.jpg

 

zirepaeemadar_9.jpg

 

zirepaeemadar_10.jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید