یکشنبه, 29 آبان 1401 12:21

احضار برخی بازیگرها به دادسرا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
احضار برخی بازیگرها به دادسرا احضار برخی بازیگرها به دادسرا

سی و یک نما - برخی از چهره‌های سیاسی، هنری و ورزشی به دلیل انتشار مطالبی راجع به اعتراضات در شبکه های اجتماعی به دادسرا احضار شده‌اند.

برخی از چهره‌های سیاسی، هنری و ورزشی از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور، یحیی گل محمدی، الناز شاکردوست، میترا حجار و ... به دلیل انتشار مطالبی راجع به اعتراضات در شبکه های اجتماعی به دادسرا احضار شده‌اند.

مرکز اطلاع رسانی قوه قضاییه (میزان)، نوشت: «در پی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر ، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی، از سوی برخی چهره های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی ها این افراد امروز (شنبه) جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.»

این گزارش افزود: «گفتنی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعاهای تحریک امیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز تا کنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده اند به دادسرا احضار شده اند.»

«در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره های سینمایی جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیر مستند و تحریک آمیز به دادسرا احضار شدند. الناز شاکردوست، میترا حجار ، باران کوثری ، سیما تیرانداز، هنگامه قاضیانی این افراد هستند.

«سه فرد دیگر نیز باید طی روزهای آتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو‌ باشند.»

«حسن عباسی رییس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست ها وارد کرده بود نیز برای پاسخگویی به مقام قضایی، به دادستانی احضار شده است.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید