چهارشنبه, 08 اسفند 1397 13:49

اختتامیه چهارمین جشنواره پرواز/ بزرگداشتی برای آنها که باید یک عمر پروازشان را به خاطر بسپاریم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اختتامیه چهارمین جشنواره پرواز/ بزرگداشتی برای آنها که باید یک عمر پروازشان را به خاطر بسپاریم اختتامیه چهارمین جشنواره پرواز/ بزرگداشتی برای آنها که باید یک عمر پروازشان را به خاطر بسپاریم

سی و یک نما _بزرگداشت محمد علی کشاورز، جمشیدمشایخی، ژاله علو، فردوس کاویانی و محسن قاضی‌مرادی در مراسم اختتامیه چهارمین دوره از جشنواره پرواز برگزار می شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای جشنواره، با صدور احکام داوران چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم پرواز، داوری بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره اعم از فیلم‌های کوتاه، داستانی، مستند و انیمیشن آغاز شد.

اسامی هیأت داوران به شرح زیر است:

 

معرفی فیلم-اختتامیه چهارمین جشنواره پرواز


کیومرث پوراحمد، فاطمه گودرزی و اصغر همت به عنوان داوران بخش فیلم کوتاه (نگاه همراه) در جشنواره حضور دارند.
در بخش مسابقه نیز کتایون ریاحی، علی رویین‌تن، فردوس حاجیان، شاهد احمدلو، شهره سلطانی، رضا ایرانمش و فاطمه امیری آثار جشنواره را داوری خواهند کرد. پیمان عباسی نیز داوری بخش فیلمنامه را عهده‌دار خواهد بود.
همزمان با آغاز به کار هیأت داوران، ۴۰ فرد دارای معلولیت از سراسر ایران نیز آثار جشنواره را داوری و رأی خود را جداگانه اعلام خواهند کرد.

 

معرفی فیلم-اختتامیه چهارمین جشنواره پرواز


جشنواره پرواز هفتم و هشتم اسفندماه در محل باغ موزه قصر تهران سینما لقانطه به اکران آثار منتخب می‌پردازد.
در آیین پایانی جشنواره نیز علاوه بر تقدیر از برگزیدگان و اهدای جوایز قرار است برای پیشکسوتان و چهره‌های برجسته‌ای چون جمشید مشایخی، محمدعلی کشاورز، ژاله علو،‌ فردوس کاویانی و محسن قاضی‌مرادی مراسم بزرگداشت برگزار شود و از آنان تقدیر به عمل آید.
مراسم اختتامیه جشنواره پرواز روز پنجشنبه (نهم اسفندماه) از ساعت ۱۶ - ۱۸ در پردیس سینمایی مگامال برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید