شنبه, 22 تیر 1398 15:22

فیلم سینمایی «دارکوب» نامزد اصلی ترین بخش های جشنواره مالزی شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم سینمایی «دارکوب» نامزد اصلی ترین بخش های جشنواره مالزی شد فیلم سینمایی «دارکوب» نامزد اصلی ترین بخش های جشنواره مالزی شد.

سی و یک نما - فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی در حالی که در مسابقه سومین جشنواره فیلم مالزی نمایش داده خواهد شد در شش بخش اصلی بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر مکمل زن و بهترین بازیگر مکمل مرد نامزد دریافت جایزه شده است.

این فیلم که محصول سال 1396 است داستان زنی معتاد(سارا بهرامی) را روایت می کند که همسرش (امین حیایی)او را رها و مجددا ازدواج کرده است.زن معتاد که به دروغ به او گفته اند که فرزندش مرده و سا لها خود را مسئول مرگ وی می داند،متوجه زنده بودن فرزندش میشود و پیگیری های این زن برای بازپس گرفتن فرزندش باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای پدر بچه و همسر جدیدش(مهناز افشار) میشود...
از ویژگی های این فیلم داشتن دو بازیگر زن نقش اول به صورت موازی است که سارا بهرامی و مهناز افشار یکی از بهترین بازی ها را در این فیلم ارائه داده اند.
دارکوب که چهارمین فیلم سینمایی بلند بهروز شعیبی در مقام کارگردانی یک فیلم سینمایی است در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز نامزد دریافت ده سیمرغ بلورین شد که در این میان موفق به دریافت دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن(سارا بهرامی)و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد(جمشید هاشم پور) شد.
در این فیلم بازیگرانی چون مهناز افشار،سارا بهرامی،هادی حجازی فر،شادی کرم رودی،نگار عابدی،جمشید هاشم پور و امین حیایی ایفای نقش می کنند که مهناز افشار، امین حیایی، سارا بهرامی و جمشید هاشم‌ پور نامزد بهترین بازیگران جشنواره فیلم مالزی هستند.
جشنواره فیلم مالزی از 23 تا 29 تیرماه برگزار می‌شود. عرضه بین‌المللی دارکوب برعهده "موسسه هنر هفتم" با مدیریت علیرضا شاهرخی است.
.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید