سه شنبه, 25 تیر 1398 13:20

بازیگر نقش «الویس پریسلی» سلطان راک اند رول انتخاب شد / تجربه ای که خوب است به آن توجه کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازیگر نقش «الویس پریسلی» سلطان راک اند رول انتخاب شد / تجربه ای که خوب است به آن توجه کنیم بازیگر نقش «الویس پریسلی» سلطان راک اند رول انتخاب شد / تجربه ای که خوب است به آن توجه کنیم

سی و یک نما - پس ازچندین ماه (از آغاز سال 2019) تست، بررسی و گمانه زنی روی بیش از بیست بازیگر حرفه ای و نیمه حرفه ای برای بازی در نقش «الویس پریسلی سلطان راک اند رول»، انتخاب ها به پنج بازیگر جوان محدود و سرانجام ایفای این نقش به یکی از آنها رسید.

*** نکته ای که حائز اهمیت است وباید به عنوان تجربه به آن نگاه کنیم و بخصوص بازیگر خوب کشور ما "حسام نواب صفوی" باید به آن توجه بیشتری داشته باشد اینکه ، هیچ یک از 5 گزینه نهایی، شباهت چندانی به چهره الویس پریسلی ندارند و این زبان بدن ، حس و نوع اکت یک بازیگر است که می تواند وی را مناسب باورپذیری یک شخصیت واقعی، بخصوص معاصر کند، کما اینکه با وجود شرایط اولیه و آناتومی چهره، به راحتی می توان با هنر بسیار پیشرفته گریم، چهره ها را به هم نزدیک کرد. همانطور که سال گذشته "رامی مالک" بازیگر نقش "فردی مرکوری" توانست جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را در فیلم "بوهمین رابسودی" به خود اختصاص دهد.
و به این ترتیب بازیگر نقش الویس پریسلی در فیلم جدید" باز لورمن" کارگردان استرالیایی مشخص شد و آستین باتلر بازیگر جوان آمریکایی نقش سلطان راک اند رول را در این فیلم بازی خواهد کرد.

 

معرفی فیلم-بازیگر نقش الویس پریسلی سلطان راک اند رول انتخاب شد


آخرین حضور این بازیگرجوان، در فیلم روزی روزگاری در هالییوود ، مقابل دوربین تارانتیو بوده است که نقش مکملی را ایفا کرده و حالا در کنار تام هنکس (در نقش "تام پارکر" مدیر برنامه‌های آلویس) مقابل دوربین لورمن میرود.

«باز لورمن» که ساخت فیلم‌های «مولن روژ» و «گتسبی بزرگ» را در کارنامه دارد، فیلمنامه این فیلم را نیز خودش به همراه کرگ پیرس نوشته است. فیلم رابطه بین این خواننده و مدیر برنامه‌های کهنه کار او را از زمانی که آلویس به شدت فقیر بود تا اوج شهرت و محبوبیت به تصویر می‌کشد.
تهیه کننده این فیلم نیز کمپانی «برادران وانر» است که به دیده شدن و موفقیت این فیلم بسیار خوش بین هستند

باتلرجوان، سال گذشته در «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته ی کوئنتین تارانتینو و «مرده‌ها نمی‌میرند» ساخته ی جیم جارموش، دو فیلم جنجالی از دو فیلمساز جنجالی و بزرگ هالیوود در نقش فرعی حضور داشته و حالا باید دید مقابل دوربین لورمن در نقش اصلی و بسیار حساس، چطور ظاهر خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید