پنج شنبه, 24 مهر 1399 11:30

دی‌کاپریو، مریل استریپ، شالامی، جنیفر لارنس در فیلم کمدی «آدام مک کی» بازی می‌کنند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دی‌کاپریو، مریل استریپ، شالامی، جنیفر لارنس در فیلم کمدی «آدام مک کی» بازی می‌کنند دی‌کاپریو، مریل استریپ، شالامی، جنیفر لارنس در فیلم کمدی «آدام مک کی» بازی می‌کنند

سی و یک نما - آدام مک‌کی لیست بازیگران فیلم جدیدش را تکمیل کرد. در این فیلم کمدی بازیگران درجه یکی مانند لئوناردو دی کاپریو، مریل استریپ، جنیفر لارنس، تیموتی شالامی در کنار هم بازی می کنند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، جنیفر لارنس از قبل برای بازی در فیلم جدید آدام مک کی به نام «به بالا نگاه نکن» انتخاب شده بود، حالا لئوناردو دی کاپریو، مریل استریپ و تیموتی شالامی هم به وی پیوستند.

برای این کمدی جدید نتفلیکس گفته شده جونا هیل، همیش پاتل، آریانا گرانده، کید کادی و متیو پری دیگر بازیگرانش خواهند بود. پیشتر هم اعلام شده بود کیت بلانشت و راب مورگان هم در این فیلم بازی خواهند کرد. پس حسابی با یک فیلم پرستاره روبه رو خواهیم بود.

مک‌کی که کارگردان فیلم‌هایی چون «برادران ناتنی»، «گوینده» و «کمبود بزرگ» است، فیلمنامه «به بالا نگاه نکن» را نوشته است. او کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم هم هست.

این فیلم داستان ۲ ستاره‌شناس سطح پایین را دنبال می‌کند که یک تور مطبوعاتی برگزار می‌کنند تا به بشر هشدار دهند یک سیارک در حال نزدیک شدن به زمین است و می‌تواند موجب نابودی آن شود.

انتظار می‌رود جنیفر لارنس و دی کاپریو در نقش ۲ فضانورد اصلی ظاهر شوند اما نتفلیکس توضیحی در این باره نداده است.

طبق برنامه فیلمبرداری این فیلم باید تا پیش از پایان امسال انجام شود.

دی‌کاپریو هم‌زمان بازیگر فیلم جدید اسکورسیزی «قاتلان ماه کامل» است و مریل استریپ در فیلم دیگر نتفلیکس یعنی «پرام» به کارگردانی رایان مورفی بازی می‌کند. وی بازیگر فیلم سودربرگ برای اچ‌بی‌او با عنوان «بگذار همه حرف بزنند» هم هست. شالامه نیز که پیشتر با استریپ در فیلم «زنان کوچک» بازی کرده بود در «تل ماسه» و «گزارش فرانسوی» بازی کرده است. پاتل نیز به تازگی بازیگر فیلم «تنت» کریستوفر نولان بوده است.

جدیدترین فیلم مک کی با عنوان «معاون» فیلمی زندگینامه‌ای با تمرکز بر دیک چنی معاون پیشین رییس جمهوری آمریکا بود که نامزدی هشت اسکار را کسب کرد. وی اسکار را برای فیلمنامه اقتباسی «کمبود بزرگ» در سال ۲۰۱۵ برده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید