سه شنبه, 28 شهریور 1402 16:25

نتفلیکس «هیت‌من» ریچارد لینکلیتر را خرید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نتفلیکس «هیت‌من» ریچارد لینکلیتر را خرید نتفلیکس «هیت‌من» ریچارد لینکلیتر را خرید

سی و یک نما - نتفلیکس با قراردادی 20 میلیون دلاری فیلم «هیت‌من» (Hit Man) به کارگردانی ریچارد لینکلیتر را خریداری کرد که بزرگترین معامله برآمده از جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو 2023 است.

اسکربال نوآر لینکلیتر در ونیز با بازخوردهای تحسین‌برانگیز به نمایش درآمد، سپس در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد و درخشش بیشتری یافت. ددلاین گزارش داده که نتفلیکس دو معامله بزرگ در جشنواره فیلم تورنتو انجام داده که یکی مربوط به «هیت‌من» ریچارد لینکلیتر با قراردادی 20 میلیون دلاری و دیگری فیلم «زن ساعت» (Woman of the Hour) آنا کندریک با قراردادی 11 میلیون دلاری است.

نتفلیکس تنها استودیویی است که به طور فعال در این جشنواره‌ها فیلم می‌خرد. نباید تعجب کردکه در طی روز‌های آتی چند عنوان دیگر از جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به این لیست اضافه شود. استودیوهای دیگر هنوز در خواب هستند و نوعی رویکرد منتظر بودن و «ببینند چه می‌شود»، را طی می‌کنند.

فیلم «هیت‌من» (Hit Man) درباره شخصیتی به نام گری جانسون با بازی گلن پاول است که معلمی نیمه وقت بوده و شب‌ها یک آدم‌کش مرموز حرفه‌ای است. اما  او برای از  میان برداشتن همسران خیانتکار یا رئیسان آزاررسان هم استخدام می‌شود  او برای پلیس‌ها نیز کار می‌کند. هنگامی که برای کمک به زنی ناامید (آدریا آرجونا) که سعی می‌کند از شوهر آزاررسان خود فرار کند، استخدام می‌شود، پروتکل را زیر پا می‌گذارد، متوجه می‌شود که تبدیل به یکی از شخصیت‌های دروغین خودش شده، عاشق آن زن می‌شود و تبدیل به یک جنایتکار می‌شود.

استقبال از فیلم در جشنواره فیلم تورنتو عالی بود و منتقدان نیز نقدهای خوبی درباره فیلم نوشتند. تعلیق فیلم به حدی خوب است. لینکلیتر بارها و بارها ثابت کرده که یکی از بهترین و باارزش‌ترین فیلمسازان سینمای آمریکاست. «هیت‌من» افزوده‌ای دیگر از فیلم‌های قوی و تاثیرگذار به کارنامه فیلمسازی لینکلیتر است.

بازی گلن پاول در فیلم تحسین شده و آدریا آرجونا نیز در نقش مقابل او بازی خیره‌کننده‌ای دارد. شیمی او با پاول واقعاً عالی است. به خصوص در بخش میانی فیلم که عاضقانه‌ای پیچیده بین مدیسون و گری شکل می‌گیرد.

فیلم جدید ریچارد لینکلیتر در جشنواره تورنتو خوش درخشید / «هیت‌من» هنوز توزیع‌کننده‌ای ندارد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید