شنبه, 24 آبان 1393 23:56

مجید بهرامی هم.....در گذشت / خدایا! رخصت بده برای سوگ هنرمندان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خدایا ! رخصت بده برای سوگ هنرمندان خدایا ! رخصت بده برای سوگ هنرمندان مجید بهرامی هم.....در گذشت

هما گویا (سی و یک نما )– روزهای سخت هنرمند خوب تئاتر در بیمارستان پارس تهران در میان هیاهوی خبرهایی از  روزهای سخت مرتضی پاشائی کمرنگ شده بود این روزها. نمی دانم مجید بیشتر نگران مرتضی بود یا مرتضی نگران مجید. اما هر دو خسته بودند از این همه درد و لابد امشب دارند آسوده برای هم درد دل می کنند.

خدایا ! رخصت بده به ما برای سوگ هنرمندان. این قطعه هنرمندان توان هر روز خانه ی یک جوان شدن را ندارد و از تو چه پنهان که من نیز از هر روز نوشتن یک سوگواره از خبر مرگ یک عزیز هنرمند خسته ام.

هفته ی گذشته گفتیم که مجید بهرامی حال و روز خوشی ندارد. به دلیل کورتون تراپی که جایگزین شیمی درمانی شده ریه و شکمش آب آورده و با افت شدید فاکتور های خونی نیاز به پلاکت دارد. پلاکت رسید اما دیگر توانی برای مجید نمانده بود و عصر امروز در حالی از دنیا رفت که قرار است فردا پیکر مرتضی پاشائی تشییع شود. 

1530322_586124524794346_1112342862_n.jpg

مجید بهرامی، بازیگر سینما و تئاتر، متولد سال 1356 است که در فیلم هایی چون بدرود بغداد، گیلانه، دانه های ریزه برف و تئاترهای سیاه ها، خانه‌ای در گذشتهٔ ما، عشق آباد و عجایب المخلوقات ایفای نقش کرده است. این بازیگر جوان در حال اجرای نمایش «عجایب المخلوقات» بود كه به دلیل مبتلا شدن به بیماری سرطان نتوانست، گروه اجرایی را همراهی كند و این گروه هم اجرای خود را متوقف كردند و بازیگر دیگری را جایگزین نكردند، تا دوباره نمایش خود را با مجید بهرامی به صحنه بیاورند. مدتی هم او برای درمان بیماری اش عازم کشور آلمان گردید در این بین خانه هنرمندان ایران و انجمن عکاسان تئاتر نخستین اکسپو عکس تئاتر ایران را برگزار کردند که درآمد حاصل از فروش این اکسپو به درمان بیماری مجید بهرامی اختصاص داده شد.

در این مدت بهرامی مورد جراحی و درمان بیماری خود در داخل و خارج از كشور قرار گرفت؛ تا سرانجام اوایل امشب و در ساعت 20:45 دقیقه در بیمارستان پارس درگذشت.

مراسم تشییع جنازه این هنرمند سینما و تئاتر، روز دوشنبه 26 آبان ماه ساعت 9 صبح ابتدا با حضور هنرمندان از تئاترشهر به سمت تالار وحدت انجام خواهد شد و سپس در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می شود.

روحش شاد و قرین رحمت الهی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید