جمعه, 05 تیر 1394 04:30

نمایش "فصل شکار بادبادک‌ها" جلال تهرانی، از اواخر تیرماه در تئاترشهر اجرا می‌‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نمایش "فصل شکار بادبادک‌ها" جلال تهرانی، از اواخر تیرماه در تئاترشهر اجرا می‌‌شود نمایش "فصل شکار بادبادک‌ها" جلال تهرانی، از اواخر تیرماه در تئاترشهر اجرا می‌‌شود

سی و یک نما- نمایش ˝فصل شکار بادبادک‌ها˝ به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی از اواخر تیر ماه امسال در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. بهنوش طباطبایی به عنوان تک بازیگر این نمایشی حضور خواهد داشت.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر؛ در این اثر نمایشی که از روز دوشنبه 22 تیر ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند، بهنوش طباطبایی به عنوان تک بازیگر این نمایشی حضور خواهد داشت.

نمایش "فصل شکار بادبادک‌ها" از تاریخ یاد شده ساعت 21 در تالار اصلی روی صحنه خواهد رفت، این در حالی است که این نمایش بعد از پایان ماه مبارک رمضان از ساعت 20 میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

جلال تهرانی طی سال‌های اخیر نمایش‌های "مخزن، "تک سلولی‌ها"، "هی مرد گنده گریه نکن" و "به صدای زمین گوش کن"، "دو دلقک و نصفی" را روی صحنه برده است. وی در سال ۹۲ نمایش "سیندرلا" را با حضور گلاب آدینه، بهنوش طباطبایی، بهزاد عبدی و مجید آقاکریمی را در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برده بود.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www.gishetheater.ir مراجعه کنید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید