سه شنبه, 06 آبان 1399 13:31

رونمایی از گریم کارآکتر شهید رجایی در «راز ناتمام»/ این سریال از اواسط آذر ماه جلوی دوربین می‌رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
رونمایی از گریم کارآکتر شهید رجایی در «راز ناتمام»/ این سریال از اواسط آذر ماه جلوی دوربین می‌رود رونمایی از گریم کارآکتر شهید رجایی در «راز ناتمام»/ این سریال از اواسط آذر ماه جلوی دوربین می‌رود

سی و یک نما - با انتخاب چند تن از بازیگران اصلی سریال الف و فاخر «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی، تصویربرداری این پروژه از اواسط ماه آینده در تهران آغاز می‌شود.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با انتخاب چند تن از بازیگران اصلی سریال الف و فاخر «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی، تصویربرداری این پروژه از اواسط ماه آینده در تهران آغاز می‌شود. تصویربرداری در دو فاز زمان گذشته و حال انجام می‌شود و گروه ابتدا سکانس‌های مربوط به دهه ۵۰ را مقابل دوربین می‌برند.

پس از انتشار گریم شخصیت‌هایی مانند دکتر سیدمحمد بهشتی و آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی، سازندگان این سریال از گریم کاراکتر شهید محمدعلی رجایی نیز رونمایی کردند. بنا به تصمیم عوامل، نام بازیگر این نقش در خبرهای آتی رسانه‌ای خواهد شد.

سایر کاراکترهای این سریال که مربوط به چهره‌های مطرح سیاسی دهه‌های پنجاه و شصت و زمان حال هستند، بزودی معرفی و از گریم آنان نیز رونمایی خواهد شد.

عوامل اصلي این پروژه که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود عبارت هستند از: تهيه‌كننده: امين اماني، کارگردانان: امین امانی، علی امانی، طراح و سرپرست نویسندگان: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فيلمنامه: رحمان سيفي‌آزاد، مدير توليد: سعيد شرفي‌كيا، مدير برنامه‌ريزي: محمد شريفي، سرپرست گروه كارگردانی: حميدرضا الياسي، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: رامين غفوري ، مدیر تدارکات :مهدی شهرباف ، گرافیست: محمود آزاده و مشاور رسانه‌ای: امين اعتمادی مجد.

عکس از : محسن بیده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید