چهارشنبه, 29 آذر 1396 03:30

عزت الله رمضانى فر به «باهمستان سينما» مى آيد/ بازیگری که با بیضائی آمد ،با مهرجویی شناخته شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عزت الله رمضانى فر به «باهمستان سينما» مى آيد/ بازیگری که با بیضائی آمد ،با مهرجویی شناخته شد عزت الله رمضانى فر به «باهمستان سينما» مى آيد/ بازیگری که با بیضائی آمد ،با مهرجویی شناخته شد

عزت الله رمضانى فر بازيگر پيشكسوت تئاتر، سينما و تلويزيون چهارشنبه ٢٩ آذر مهمان برنامه زنده «باهمستان سينما» شبكه جام جم مى شود.عزت‌الله رمضانی‌فر در سال ۱۳۲۳در تهران بدنیا آمد. از سال ۱۳۴۰در «اداره تئاتر» و «سنگلج» و در کنار هنرمندانی چون حمید سمندریان، عباس جوانمرد، عزت‌الله انتظامی، علی نصیریان و پرویز فنی‌زاده حضور داشت . او در نمایش «میراث» کارِ بهرام بیضایی در تالار ۲۵شهریور در آذر ماه ۱۳۴۶نیز بر صحنه رفت.وی فعالیت در سینما را از سال ۱۳۴۸با بازی در فیلم گاو به کارگردانی داریوش مهرجویی، آغاز نمود، در فیلم هایی چون پستچی حضور داشت و اینک بیش از پنجاه سال است که در زمینه بازیگری تئاتر و سینما فعالیت دارد.

به گزارش روابط عمومى برنامه «باهمستان سينما»، عزت الله رمضانى فر بازيگر پيشكسوت عرصه تئاتر، تلويزيون و سينما كه سابقه حضور در بيش از ٥٠ تئاتر، سريال و فيلم سينمايى را برعهده داشته و با كارگردانان صاحب نامى چون بهرام بيضايى، داريوش مهرجويى، ناصر تقوايى و ساموئل خاچيكيان همكارى كرده است، فردا چهارشنبه ٢٩ آذر در بخش گفتگوى ويژه برنامه زنده «باهمستان سينما» مهمان محمدرضا مقدسيان مجرى و منتقد سينما خواهد بود.

«باهمستان سينما» در بخش «ميز خبر» طبق روال هفته هاى گذشته به مرور و تحليل مهمترين اخبار و رويدادهاى سينمايى و تئاترى خواهد پرداخت كه اجراى اين بخش را ميثم محمدى روزنامه نگار و كارشناس سينما برعهده دارد.

همچنين هومن ستوده مجرى اين برنامه نيز در بخش ديگرى از برنامه ميزبان ستاره حسينى و سامان دارابى بازيگران مجموعه تلويزيونى «گسل» به كارگردانى عليرضا بذرافشان خواهد بود و با آنها به گفتگو خواهد نشست.

برنامه زنده «باهمستان سينما» هر هفته چهارشنبه ها ساعت ٢٢ از شبكه جام جم روى آنتن مى رود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید