چهارشنبه, 24 اسفند 1401 13:01

کوئنتین تارانتینو آخرین فیلمش را درباره یک منتقد فیلم می‌سازد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کوئنتین تارانتینو آخرین فیلمش را درباره یک منتقد فیلم می‌سازد کوئنتین تارانتینو آخرین فیلمش را درباره یک منتقد فیلم می‌سازد

سی و یک نما - کوئنتین تارانتینو در آستانه ساخت دهمین پروژه سینمایی خود است که به گفته‌اش، آخرین فیلم بلند او خواهد بود. اسم فیلم «منتقد فیلم» و در حال و هوای اواخر دهه ۱۹۷۰ در لس آنجلس با مرکزیت یک زن تاثیرگذار روایت می‌شود.

یک منبع آگاه گفته که کوئنتین تارانتینو مغز متفکر فیلم «پالپ فیکشن» در حال آماده شدن برای دعوت از چندین خریدار برای خواندن آخرین فیلمنامه خودش در روزهای آتی است. این منبع افزوده: کارگردان برنده اسکار به دنبال معامله‌ای شبیه به معامله‌ای است که برای آخرین فیلمش «روزی روزگاری در هالیوود» انجام داد. این به معنای تعهد قوی اکران در سینما و مالکیت کپی رایت فیلم است (این قرارداد در مورد سونی پیکچرز و «روزی روزگاری در هالیوود» اینگونه است که کپی رایت فیلم پس از ۲۰ سال به تارانتینو باز می‌گردد).

روند خواندن فیلمنامه با اقدامات امنیتی شدیدی برگزار می‌شود، شبیه آنچه در مورد «روزی روزگاری در هالیوود» انجام شد، در آن زمان مدیران استودیو مجبور بودند به دفتر نماینده تارانتینو در بورلی هیلز بروند و صفحاتی را در اتاق کنفرانس بخوانند. این پروتکل‌ها پس از افشای قابل توجه فیلمنامه تارانتینو برای فیلم "هشت نفرت‌انگیز" در سال ۲۰۱۵ برقرار شد.

فیلم جدید تارانتینو ظاهراً "منتقد فیلم" نام دارد. منابع دیگری هشدار داده‌اند که این عنوان کاری است و هنوز نهایی نیست. در این گزارش آمده است که این پروژه با مرکزیت یک زن در نقش اصلی روایت می‌شود و احتمالا بر اساس زندگی منتقد مشهور سینما پالین کیل ساخته خواهد شد.

سال‌هاست که تارانتینو، برنده اسکار، ابراز تمایل کرده که در اوج کارش، از فیلمسازی بازنشسته شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید