پنج شنبه, 25 آبان 1396 03:30

بازیگران نمایش «هایلایت»سوسن پرور با مرضیه صدرایی و غزاله جزایری تکمیل شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازیگران نمایش «هایلایت»سوسن پرور با مرضیه  صدرایی و غزاله جزایری تکمیل شد بازیگران نمایش «هایلایت»سوسن پرور با مرضیه صدرایی و غزاله جزایری تکمیل شد

سی و یک نما - با پیوستن غزاله جزایری و مرضیه صدرایی به نمایش «هایلایت» سوسن پرور بازیگر محبوب طنز و کارگردان تئاتر،گروه بازیگران نمایش «هایلایت» تکمیل شد.

همچنین منا شمس‌الدینی، سمیه شوقی، بیژن قهرمانی، شیما ملکیان نیز در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. پیش از این حضور صدیقه کیانفر، سوسن پرور، فاطمه هاشمی و شراره درشتی در این نمایش قطعی شده بود.

نمایش «هایلایت» آخر آبان ماه در تماشاخانه باران روی صحنه می‌رود.

سوسن پرور در این نمایش با نگاهی آسیب‌شناسانه و با رویکردی کاملا طنازانه به از بین رفتن مفهوم خانواده می‌پردازد. «هایلایت» روایت زندگی زناشویی چند زن در یک آرایشگاه است و این سوال را مطرح می کند که چرا زندگی‌های متاهلی در حال حاضر چندان موفق نیستند؟ چرا میانه راه عشق فراموش می‌شود، آن‌ها که عاشق هم بودند به هم عادت می کنند و یا اینکه زندگی‌شان شامل روزمرگی می شود و گذر زمان باعث می‌شود خوبی‌های یکدیگر را فراموش کنند و فقط ایرادهای یکدیگر را ببینند.

«هایلایت» را ریحانه حسن‌زاده و سوسن پرور نوشته‌اند.

سوسن پرور بازیگر تئاتر،‌ سینما و تلویزیون پیش از این با نمایش «پالت» به کارگردانی محمد حاتمی روی صحنه رفته بود. پرور نمایش‌های «توالت»، «شوک»، «اشتب با ه گرد تنها» و …. را کارگردانی کرده است.
در یادداشت هاشمی می خوانید:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید