شنبه, 23 اسفند 1393 17:05

ویژه برنامه های تحویل سال 94 با اجرای علی ضیاء و احسان علیخانی / فرزاد حسنی غایب امسال اجرای برنامه سال تحویل

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ویژه برنامه های تحویل سال 94 با اجرای علی ضیاء و احسان علیخانی / فرزاد حسنی غایب امسال اجرای برنامه سال تحویل برنامه های تحویل سال 94 با اجراهای علی ضیاء و احسان علیخانی

سی و یک نما- تلویزیون به سنت هر ساله ، سال جدید را با ویژه‌برنامه‌هایی زنده در شبکه‌های مختلف تحویل خواهد کرد.تا این لحظه نامی از فرزاد حسنی در بین مجریان این برنامه ها دیده نمی شود.

"اینجا آینده"، "بهار در خانه"، "بهار نارنج" و "هفت سلام" از جمله ویژه برنامه‌های تحویل سال تلویزیون در نوروز امسال معرفی شده‌اند که به ترتیب از شبکه‌های یک، دو، سه و قرآن سیما پخش می‌شوند.

"اینجا آینده" برنامه تحویل سال شبکه یک سیماست که با اجرای علی ضیاء همراه است.

"بهار در خانه" عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیما معرفی شده است که با محوریت خانواده همراه است . . اینکه اجرای آن را چه کسی به عهده دارد از سوی روابط عمومی این شبکه هنوز اعلام نشده است

همچنین "بهار نارنج" از دیگر ویژه‌ برنامه‌های تلویزیون در ایام نوروز امسال است که برای شبکه سه سیما طراحی شده است. اجرای این ویژه برنامه را احسان عیلخانی برعهده دارد. "بهار نارنج" از ساعت 19 روز 29 اسفند ماه آغاز می‌شود و تا لحظه تحویل سال به شکل زنده روی آنتن خواهد بود.

"هفت سلام" نیز ویژه برنامه تحویل سال شبکه قرآن سیما معرفی شده است که 11 ساعت با مخاطبان این شبکه همراه خواهد بود.  

در این میان غیبت فرزاد حسنی که در سال های گذشته معمولا یکی از مجریان ویژه برنامه های نوروزی بود از علامت سوالهائی است که ممکن است پاسخ آن به این برگردد که سال گذشته او و آزاده نامداری به عنوان یک زوج مطرح و محبوب، مجری لحظات نوروزی با حضور زنده یاد مرتضی پاشائی بودند که این ازدواج پایان زودرسی داشت.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید