سه شنبه, 08 مهر 1393 22:14

تغییر در برنامه "سینما کلاسیک" / وقتی مارلون براندو و حامد بهداد بد قولی می کنند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تغییر در برنامه  "سینما کلاسیک" تغییر در برنامه "سینما کلاسیک" وقتی مارلون براندو و حامد بهداد بد قولی می کنند

سی و یک نما – یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی در سراسر دنیا مرور آثار کلاسیک سینمای جهان است که ما نیز به همت شبکه ی نمایش ، تابستان امسال شاهد پخش بهترین فیلم های کلاسیک از متنوع ترین کارگردانان مطرح و صاحب سبک دنیا با کیفیت تصویر و صدائی مطلوب و با تدابیرفنی برای هر چه کمتر شدن سانسور در آنها بودیم.

استقبال مخاطبان از این مجموعه ی صد قسمتی که هر روز یک بامداد و تکرار آن  ساعت 13 روز بعد در کنداکتور پخش قرار می گرفت موجب شد  تلویزیون تصمیم بگیرد تا سری دوم این برنامه را در فصل پائیز ادامه دهد .

قرار براین بود تا سری جدید سینما کلاسیک با نگاهی به بهترین فیلم های مارلون براندو آغاز شود و برای هر شب و هر فیلم "حامد بهداد" که علاقه اش به بازیگری را به دلیل دیدن و مجذوب شدن در  فیلم های مارلون براندو عنوان کرده و وی را همیشه الگوی خود میداند ، برای ما از سبک بازی این بازیگر بزرگ در فیلم مورد نظر  بگوید.

به گفته روابط عمومی شبکه نمایش این مجموعه با فیلم مردان (The Men) محصول ۱۹۵۰آغاز می شود ( فیلمی که برای نخستین بار از سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.)

از دیگر فیلم های در نظر گرفته شده نیز می توان به فیلم های:

زنده باد زاپاتا (Viva Zapata) ۱۹۵۲

وحشی (The Wild One) ۱۹۵۳

در بارانداز (On the Waterfront) ۱۹۵۴

سربازهای یک چشم (One-Eyed Jacks) ۱۹۶۱

آپولوزا (The Appaloosa) ۱۹۶۶

بسوزان (Burn) ۱۹۶۹ 

میسوری از هم می پاشد (The Missouri Breaks) ۱۹۷۶

پدرخوانده (The Godfather) 1972 اشاره کرد.

گفتنی است فیلم پدر خوانده ۱ از این مجموعه برای نخستین بار با دوبله سینمایی قدیمی آن پخش خواهد شد.

اکنون،گر چه مدتی از شروع مجموعه جدید سینما کلاسیک گذشته و به رغم اینکه باز هم شاهد فیلم های خوبی نیز هستیم اما هنوز خبری از مارلون براندو و حامد بهداد نیست. و دلیل این تاخیر نیز اعلام نشده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید