سه شنبه, 11 شهریور 1393 14:37

تهیه کننده و مجری نود: من همان عادل هستم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- عادل فردوسی‌پور گفت: من همان عادل هستم و هیچ تغییری نکرده‌ام. وی در مورد حواشی همیشگی که برای برنامه نود و وی مطرح می‌شود، یادآور شد: "من به کار و راضی نگه‌داشتن مردم فکر می‌کنم و این موضوع برایم اهمیت دارد. به نظر خودم، با همان علاقه سال 78 کار می‌کنم."

 فردوسی‌پور در جواب سؤالی مبنی بر اینکه فوتبال در همه جای دنیا پشت پرده دارد و شفاف‌سازی در این موضوع کار سختی است، آیا از شفاف‌سازی و مشکلاتی که این مسیر دارد، خسته نشدید، گفت: "نمی‌شود گفت خسته نشدم و نمی‌شود هم گفت خسته شدم. به هر حال این طبیعت کار است و باید با آن کنار آمد."

 وی که در حاشیه مراسم "تقدیر از برترین‌های سیما در رمضان و تابستان" با خبرنگار ایران سخن می‌گفت افزود: "البته قبلاً هم از ویژه برنامه ما برای جام جهانی (2014) تقدیر شده بود. اما این جایزه به خاطر همزمانی با ماه مبارک رمضان بود و آیتم ویژه‌ای برای کودکان غزه داشتیم که خوشبختانه مورد توجه قرار گرفت." فردوسی‌پور از سال 78 که «نود» را شروع کرد مشخص بود که فضای رسانه را خوب می‌شناسد و برنامه‌اش در حد استانداردهای تلویزیونی است و حالا می‌شود گفت نود همچنان استانداردترین برنامه تلویزیون ایران است. عادل فردوسی‌پور در این مدت جوایزی را برای این برنامه دریافت کرده است. شاید بشود گفت یکی از دلایل موفقیت این برنامه همراهی فردوسی‌پور به عنوان تهیه‌کننده و مجری "نود" با مسائل اجتماعی روز است. او جایزه گلدن گلوب اصغر فرهادی را تبریک گفت یا برای رضایت از خانواده اولیای دم برای یک پرونده قتل و... کمک کرد.

پي نوشت : بخشي كه به دليل كمبود فضاي صفحه حذف شد : البته فردوسي پور نشان داد كه موفقيتش فقط به خاطر نود نيست و دست به توليد هر برنامه ورزشي كه بزند مي تواند به اندازه نود جذاب باشد و اين موضوع را امسال ثابت كرد. او فوتبال 120 را توليد كرد كه در نوع خود برنامه خوبي بود و كار مهم ديگرش 2014 ويژه برنامه جام جهاني بود. او اگرچه به بزريل سفر نكرد اما 2014 آنقدر جذاب بود كه شايد اگر فردوسي پور به برزيل مي رفت در ميان اين همه برنامه هاي بي كيفيت تلويزيون از تماشاي چنين اثر خوبي محروم مي شديم.

منبع: روزنامه ایران

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید