یکشنبه, 29 شهریور 1394 01:42

رقابت ساده کمدین های خندوانه به یک جنگ سیاسی تبدیل شد / سرور رای گیری دچار اشکال شد / ژوله دوباره پیش افتاد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رقابت ساده کمدین های خندوانه به یک جنگ سیاسی تبدیل شد / سرور رای گیری دچار اشکال شد / ژوله  دوباره پیش افتاد رقابت ساده کمدین های خندوانه به یک جنگ سیاسی تبدیل شد / سرور رای گیری دچار اشکال شد / ژوله دوباره پیش افتاد

سی و یک نما- درواپسین ساعات شنبه 28 شهریور و در شرایطی که آخرین نتایج رای گیری "فینال زودهنگام "خندوانه برای قضاوت امیرمهدی ژوله و امین حیایی در حال برگزاری بود، این فینال با فاصله ای بسیار کم به سود امین حیایی پیش می رفت که سرور رای گیری دچار اشکال شد! علت آن ترافیک زیاد شرکت کنندگان برای رای دادن اعلام شده بود که خوشبختانه برطرف شد تا این اتفاق به یک شایعه سیاسی بدل نشود. در حال حاضر امیر مهدی ژوله با تفاوت اندکی دوباره از امین حیائی پیشی گرفته است و تا پایان امروز همه ی گمانه زنی ها تمام شده و نتیجه اعلام می شود.

به گزارش سی و یک نما، ساعتی پیش آخرین نتیجه رای گیری حکایت از آن داشت که حیایی بار دیگر از ژوله جلو افتاده و تنها 150 رای از او بیشتر دارد.

اما طی یکی دو ساعت اخیر ، امکان مشاهده نتیجه یا رای گیری وجود ندارد و اروری با این عنوان «Error performing request Unknown » مشاهده می شود.

به نظر می آید این ارور ، یا به دلیل اشکال در سرور رای گیری است یا آنکه افزایش یک رقابت ساده تلویزیونی به درگیری و جنگ سیاسی،  توسط مسئولان، بسته شده است.

این نزاع سیاسی به حدی سنگین و مملو از توهین های عجیب و غریب هواخواهان هر دو جریان سیاسی بود که به بخث نخست شبکه های اجتماعی و موبایلی تبدیل شده است!

مشکل قطعی سرور رای گیری خندوانه رفع شد.

در حال حاضر، مشکل رای دهی به خنداننده های برتر رفع شده، اما همچنان این پروسه با مشکلاتی روبرو است.

براساس اخرین نتایج، ژوله با کسب 1223081 رای از امین حیایی که 1222248 رای بدست آورده، پیشی گرفته است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید