یکشنبه, 04 آبان 1393 16:55

سخت ترین اجرای برنامه نود برای "عادل فردوسی پور" / فردا شب عادل ،عدالت را به چالش می کشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فردا شب عادل ،عدالت را به چالش می کشد فردا شب عادل ،عدالت را به چالش می کشد سخت ترین اجرای برنامه نود برای "عادل فردوسی پور"

سی و یک نما – فردا شب دوشنبه پنجم آبانماه برای عادل فردوسی پور و برنامه اش می تواند شب سرنوشت سازی باشد. شبی که او باید  بین مصلحت و عدالت به نوعی مصالحه برقرار کند و یا با هوش و ذکاوتی که در او سراغ داریم از یک راه میانبرهر دو را به چالش بکشد. موضوع برنامه فردای نود حق پخش مسابقات لیگ برترفوتبال از تلویزیون است .

"خبرگزاری ایسنا " در این باره می گوید: فردا ،فردوسی‌پور مهم‌ترین برنامه تاریخ 90 را پیش‌رو دارد.

برنامه 90 طی 14 سال به روی آنتن رفتن با چالش‌های زیادی روبرو شد. از جر و بحث با چهره‌های سیاسی مانند نماینده مجلس گرفته تا انگشت‌های اتهامی که بارها از سوی داخلی‌ها به سمت او نشانه رفته است.

عادل اما همیشه حمایت مردم را پشت سر خود داشته و این پشتوانه مردمی را مدیون صداقت و عدالت محوری خود بوده است. بارها شده که مربیان، بازیکنان و مدیران او را به رنگی بودن و ... متهم کرده‌اند و برخی پا را فراتر نهاده و تهمت‌های سنگینی به او بستند اما هر یک از این چالش‌ها نه تنها از محبوبیت و حقانیت او نکاست بلکه وجهه بیشتری به او و برنامه‌اش بخشید، چرا که عادل پرچم عدالت را کنار نگذاشت یا در بدبینانه‌ترین حالت سعی کرد کنار نگذارد.

فردوسی‌پور که تاکنون چندصد برنامه را روی آنتن برده، دوشنبه بدون تردید با چالشی بسیار جدی پیش‌روست؛ چالشی به نام حق پخش رقابت‌های لیگ برتر فوتبال. اگر فردوسی‌پور در هفته‌ها و ماه‌های گذشته ماجرای حق پخش را زیرسبیلی رد می‌کرد، این بار دیگر ماجرا جدی است. رقابت‌های هفته دوازدهم با پافشاری فدراسیون فوتبال پخش نشد و او مجبور است به این مساله بپردازد.

برای مردمی که عادت کرده‌اند عادل در برنامه‌اش طرف حق را بگیرد سخت است که ببیند او در برنامه‌اش به دلیل ضوابط سازمانی و دستور از بالا در ماجرای حق پخش طرف صداوسیما را بگیرد؛ صداوسیمایی که در ماجرای حق پخش خود را بی تقصیر می‌داند و معتقد است این مسئولان فدراسیون فوتبال هستند که مردم را از تماشای بازی‌ها محروم کرده‌اند.

فردوسی‌پور بارها برابر مقامات و نهادها ایستاده و به بهانه رد نشدن از خط قرمز حق را لاپوشانی نکرده است.

برای این که مشخص شود فردوسی‌پور برنامه‌اش را در ماجرای حق پخش چگونه پیش خواهد برد و چه جهتی به آن خواهد داد باید یک روز دیگر صبر کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید