جمعه, 09 شهریور 1397 04:30

سریال «بهترین سالهای زندگی ما» کلید خورد/سریالی پر بازیگر با گریم های متفاوت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریال «بهترین سالهای زندگی ما» کلید خورد/سریالی پر بازیگر با گریم های متفاوت سریال «بهترین سالهای زندگی ما» کلید خورد/سریالی پر بازیگر با گریم های متفاوت

سی و یک نما-مجمموعه تلویزیونی «بهترین سالهای زندگی ما» به تازگی مقابل دوربین رفته است.

به گزارش روابط عمومی پروژه، سریال «بهترین سالهای زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید اخیرا در شمال کشور کلید خورده است.

این سریال به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می شود.

این سریال در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه در دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشنهای این سریال از جمله ویژگیهای آن است و به دلیل بستر تاریخی داستان، مراحل تولید با تلاش بی وقفه گروه پیش می رود.

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، الهام طهموری، شهرام قائدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی دارند.

 

 

این بازیگران در فاز نخست بازی دارند و در جریان ضبط دیگر مقاطع قصه چهره های شناخته شده دیگری نیز به گروه خواهند پیوست.

در خلاصه داستان این سریال آمده: يارمحمد سيستانى براى فرار از گرسنگى و خشكسالى به شمال كشور مى رود تا شغل ماهيگيرى را پيشه كند. او كه نمى داند ماهيگيرىِ آن منطقه در سلطه گردنكشى به نام تراب است، به دريا مى زند و مقابل تراب مى ايستد. وارش بيوه جواد كه سالها تراب در خيال ازدواج با اوست، با ديدن دلاورى يارمحمد دل به او مى بندد و به تراب جواب رد مى دهد.

 

 

تراب نقشه اى مى چيند تا يارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى كه هيچكس انتظارش را نمى كشد از راه رسيده و سرنوشت آدم ها را به هم پيوند مى زند.

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مجری طرح: محمدکامبیز دارابی،مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، طراح صحنه، دکور و لباس: حسن روح پروری، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، تدوینگر:حسین غضنفری،مدیر تولید: رحیم بیابانی، جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه های ویژه کامپیوتری: شهاب نجفی، برنامه ریز: حبیب قلی زاده، دستیار یک کارگردان: محسن حسن پور،تصویربردار:فردین ناصری، منشی صحنه: محبوبه نظری، مدیر تدارکات: علی بهره مند و مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی مجد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید