پنج شنبه, 21 اسفند 1393 00:53

سریال های نوروزی از رقابت به رفاقت رسیدند / سعید سلطانی می رود، مهران مدیری می آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریال های نوروزی از رقابت به رفاقت رسیدند / سعید سلطانی می رود، مهران مدیری می آید سریال های نوروزی از رقابت به رفاقت رسیدند / سعید سلطانی می رود، مهران مدیری می آید

سی و یک نما- در گذشته رسم نبود بازیکن های دو تیم رقیب استقلال و پرسپولیس به تیم مقابل نقل مکان کنند.اما به مرور رسم شد و رقابت ها هم کم کم رنگ و بوی دیگری گرفت . در گذشته خیلی هم رسم نبود که گروه برنامه سازان یک شبکه به شبکه دیگری بروند . مثلا بیژن بیرنگ  و مسعود رسام بیشتر امضای شبکه دو بودند و یا مهران مهام و ایرج محمدی تهیه کنندگان شبکه سه . مجری ها هم خیلی این کانال به آن کانال نمی شدند. پیمان یوسفی از شبکه سه رو شبکه دو سوئیچ نمیکرد ویا مجریان برنامه های ترکیبی.حالا،سریالی به سفارش یک شبکه ساخته می شود و در شبکه ی دیگری روی آنتن می رود و این بی ثباتی به نظر نمی رسد برای سازمان مفید باشد. در ادامه خبری را مرور می کنیم

آخرین سریال مهران مدیری که قبلا اتاق عمل نام داشت با تغییراتی در متن ، تحت عنوان «مرکز حاشیه» در حال ساخت است که داستان آن مربوط به پزشکان یک بیمارستان می شود . این سریال قرار است  در ایام نوروز 94 به روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.

نخست قرار بر این بود که مجموعه تلویزیونی «سر به راه» به کارگردانی سعید سلطانی سریال نوروزی شبکه سه سیما باشد اما با انتقال این مجموعه به شبکه 5 کنداکتور پخش نوروزی سریال در شبکه سه خالی می ماند به همین جهت به احتمال زیاد مجموعه تلویزیونی «مرکز حاشیه» بعد از ایام فاطمیه روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.

این سریال به دلیل پرداخت به موضوعات پزشکی از بدو تولید با حاشیه ها و واکنش هایی روبه رو بود و در آذرماه خبر توقف تصویربرداری آن اعلام شد. مهران مدیری در این مدت اصلاحاتی را روی سریال خود انجام داد و تصویربرداری سریال از ۲۹ بهمن ماه در لوکیشنی که محل ضبط مجموعه «شوخی کردم» بود، آغاز شده است.

این سریال در ۹۰ قسمت به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی در حال ساخت است. خشایار الوند از گروه نویسندگان خداحافظی کرده ونویسندگان این پروژه امیر مهدی ژوله به عنوان سرپرست، الهه زارع نژاد، امیر برادران، امیر وفایی و امیر عباس پیام هستند.

سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرایی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، آذین رئوف، سحر زکریا، نادر سلیمانی، ماندانا سوری، شادان شهیدی، یوسف صیادی، الیکا عبدالرزاقی، گلناز عباسی، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، عارف لرستانی، علی لک‌پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی دشت، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوری، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید