پنج شنبه, 13 آبان 1395 23:35

نجواهای سعید شاهسواری در روزهای سرد پائیز جان می گیرند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نجواهای سعید شاهسواری در روزهای سرد پائیز جان می گیرند نجواهای سعید شاهسواری در روزهای سرد پائیز جان می گیرند

سی و یک نما - این روزها بازگشت دوباره ی چهره های  مطرح خالق سریال های پر مخاطب تلویزیونی  اتفاق خوبی است که در مهم ترین و تاثیرگزارترین مدیوم  رسانه ئی یعنی تلویزیون که مدت هاست حال خوشی در جذب مخاطب فیلم و سریال ندارد افتاده است.سعید شاهسواری نویسنده سریال های پر طرفداری همچون "اولین شب آرامش" و "بی گناهان" نیز  یکی از همین حرفه ای هاست که قرار است سریال "نجوا" را در پائیز امسال کلید بزند . یقینا می توانیم منتظر دیدن سریالی پر کشش و پر تعلیق در بستر قصه های تو در تو و دیدنی از شخصیت های باورپذیر باشیم.

سعید شاهسواری در باره ی داستان نجوا می گوید:جلال و فروغ زوج کم و بیش جوان هستند که زندگی عاشقانه‌ای با هم دارند. جلال ناگهان ناپدید می شود و فروغ را با کلی بدهکار که چک های فروغ را در دست دارند، تنها می گذارد. کمی بعد خبر می رسد که جلال در شهری نزدیک مرز مرده است و خواهرش هم جسد سوخته او را شناسایی می کند و جلال ظاهرا به خاک سپرده می شود. فروغ با یک موسسه خیریه که کارش رسیدگی به بچه های بی سرپرست است، همکاری دارد و سرانجام بعد از مدتی موفق می شود با سختی فراوان بدهی هایی را که جلال برایش به بار آورده، پرداخت کند.

 

نویسنده ی سریال نجوا درباره فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی گفت: این سریال تلویزیونی در 50 قسمت تولید می‌شود و یک ملودرام خانوادگی است. طرح اولیه این سریال 10 سال پیش و بعد از سریال بی گناهان نوشته شده، اما طی چهار سال گذشته به شکل جدی پیگیری شد.

وی اضافه کرد: تا به امروز هم نگارش 40 قسمت از فیلمنامه تمام شده است و تا قبل از شروع تصویربرداری به پایان می رسد.

 

این تهیه کننده با اشاره به اینکه لوکیشن های این مجموعه تهران و شهرستان ها است، توضیح داد: سریال نجوا لوکیشن های متنوعی دارد. همچنین تعداد بازیگران هم کم نیستند و از خیلی جوان تا خیلی مسن بازیگر داریم که هر کدام از آنها داستان‌های کم و بیش مفصل خودشان را دارند که هر یک از آنها با موضوعات خانوادگی و معضلات روزمره زندگی رو به رو می‌شوند.

 

سریال تلویزیونی نجوا به گفته تهیه کننده فصل پاییز کلید می خورد. وی در پاسخ به این سوال که آیا فضای این سریال به کارهای قبلی تان همچون اولین روز آرامش و بی‌گناهان شباهت دارد یا نه؟ گفت: بله شبیه کارهای قبلی ام است. سریال تلویزیونی نجوا سعید شاهسواری در 50 قسمت 40 دقیقه ای در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.

گفتنی است، پیش از این مطرح شده بود که قرار است برای  ساخت این سریال از چند کارگردان وام گرفته شود و اینکه این تصمیم سعید شاهسواری همچنان پا بر جاست یا خیر موردی است که هنوز  به آن اشاره ای نشده است  

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید