چهارشنبه, 12 مهر 1396 03:30

پایان نگارش سریال کارگاه 48 / دعوت از شهاب حسینی برای ایفای دوباره نقش شهید بابائی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
پایان نگارش سریال کارگاه 48 / دعوت از شهاب حسینی برای ایفای دوباره نقش شهید بابائی پایان نگارش سریال کارگاه 48 / دعوت از شهاب حسینی برای ایفای دوباره نقش شهید بابائی

سی و یک نما – به گزارش خبرگزاری فارس، نگارش سریال «کارگاه 48» به نویسندگی رسول صانعی به پایان رسیده است و لوکیشن اصلی این سریال پایگاه هوایی شهر اصفهان است.
این سریال 25 قسمتی درباره تولید قطعه‌ای مهم از هواپیمای F14 است که یکی از مهمترین هواپیماهای جنگنده در دوران جنگ تحمیلی ایران و عراق بود.

پیشتر این سریال به تهیه کنندگی حمید آخوندی وارد مرحله پیش تولید نیز شده بود، اما بعد از درگذشت او هنوز تهیه‌کننده‌ای برای «کارگاه 48» انتخاب نشده است.
بنا بر این گزارش، ماجرای سریال از این قرار است که یک جوان مخترع از اهالی نجف آباد اصفهان موفق به ساخت این قطعه می‌شود و کشور را از بحرانی استراتژیک نجات می‌دهد. این قصه از روی واقعیت نوشته شده است، اما بنا به مقتضیات درام بخش‌هایی به آن اضافه شده است.
ماجرای «کارگاه 48» به سالهای 60 تا 64 برمی‌گردد و با شهادت شهید بابایی به پایان می‌رسد. همچنین از شهاب حسینی که پیش‌تر در سریال «شوق پرواز» در نقش شهید عباس بابایی به ایفای نقش پرداخته بود، برای بازی در این سریال هم دعوت به همکاری شده است و در اصل تولید این قطعه از هواپیمای F14 زیر نظر شهید بابایی صورت می‌گیرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید