دوشنبه, 03 فروردين 1394 15:58

ژیلا صادقی با بهار 94 دوباره به تلویزیون سلام کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ژیلا صادقی با بهار 94 دوباره به تلویزیون سلام کرد جانبازی که اشک «ژیلا صادقی» را در برنامه زنده درآورد

سی و یک نما- ژیلا صادقی از معدود مجریان زن تلویزیون است که به فوت و فن اجرای برنامه های ترکیبی و گفتگو محور تسلط و توانائی هدایت یک برنامه زنده را دارد . پنج سالی بود که این مجری توانا ممنوع التصویر و ممنوع الاجرا شده بود که با اجرای بسیار خوب و روانش در برنامه ویژه نوروز94 شبکه پنج دوباره به تلویزیون سلام کرد.

از ویژگی های ویژه برنامه نوروز شبکه پایتخت (فرش بهشت ) نوآوری در انتخاب مهمان ها بود.

خبرگزاری فارس در این باره می گوید :این برنامه با موضوعات و حواشی قابل تأملی همراه بود که از جمله آنها می توان به حضور خانواده جانباز موسوی اشاره کرد.

در این برنامه همچنین مستندی از نحوه نگهداری جانباز سید نور خدا موسوی پخش شد که در سال 87 توسط گروهک تروریستی ریگی به درجه صد در صد جانبازی نائل شده است و همسر و فرزندان او عاشقانه از این جانباز نگهداری می کنند.

در خلال برنامه نیز دختر این جانباز دل نوشته هایی که برای پدرش نوشته را خواند که منجر به بغض و گریستن ژیلا صادقی و لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون شد و ژیلا صادقی این جانباز را شهید زنده خواند.

در بخش های دیگر این برنامه نیز لادن طباطبایی به بیماری دخترش اشاره کرد و گفت به خاطر حس مادرانه و عشق و علاقه ای که به دخترش دارد، بازیگری را برای همیشه کنار گذاشته است.

حضور غافلگیرانه مادر علی زند وکیلی خواننده نیز که برای اجرا در استودیو حاضر شده بود، از بخش های دیگر این برنامه بود.

همچنین آزادی یک زندانی در برنامه فرش بهشت از نقاط قابل توجه دیگر این برنامه بود.

در این بخش یک پسر جوان که به همراه پدرش در برنامه حضور یافته بود، اعلام کرد که به دلیل نداشتن گواهینامه و تصادف منجر به مرگ در زندان به سر می برد و خانواده مقتول شرط آزادی وی را پرداخت دیه کامل عنوان کرده اند.

در این لحظه داریوش ارجمند در برنامه حضور یافت و حکم آزادی این جوان را که دیه اش پرداخت شده بود، برای او خواند.

حضور در خانه دکتر مرضیه وحید دستجردی وزیر سابق بهداشت نیز از جمله بحش های دیگر این برنامه بود. وی که با حضور همسرش سخن می گفت، تاکید کرد که به در طول سالهای فعالیتش همواره خانواده از جایگاه ویژه و بالایی برای او برخوردار بوده اند.

حضور گویندگان خبر ساعت 24 شبکه پنج در استودیوی برنامه و قرائت اخبار در این استودیو نیز از موارد قابل توجه دیگر بود. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید