سه شنبه, 27 اسفند 1398 21:33

‍ نامه ی تهدید آمیز وزیر بهداشت به رییس صدا و سیما برای برنامه فرمول یک /گله مندی خود را به مقام رهبری تقدیم خواهم کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
‍ نامه ی تهدید آمیز وزیر بهداشت به رییس صدا و سیما برای برنامه فرمول یک /گله مندی خود را به مقام رهبری تقدیم خواهم کرد ‍ نامه ی تهدید آمیز وزیر بهداشت به رییس صدا و سیما برای برنامه فرمول یک /گله مندی خود را به مقام رهبری تقدیم خواهم کرد

سی و یک نما - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رییس سازمان صدا و سیما از حضور امیرحسین رستمی در برنامه فرمول یک و مطالب مطرح شده از طرف این بازیگر درباره کرونا گلایه کرد و هشدار داد.

سعید نمکی در نامه‌ای خطاب به علی عسگری نوشت: روز گذشته در برنامه فرمول یک، فردی به نام امیرحسین رستمی دعوت می‌شود که با بیان موارد خلاف واقع باعث تشویش اذهان عمومی و بد جلوه دادن زحمات شبانه روزی همه دست اندرکاران می‌شود که منجر به قطع برنامه می‌گردد.

اینجانب بارها از جناب عالی درخواست کرده‌ام که در این موارد قبل از دعوت افراد و صحبت در مورد بیماری‌ها و نظام سلامت حداقل اسامی و صلاحیت افراد با این وزارتخانه مشورت شود. نمی‌دانم چه کسانی موثرند که شاهد تکرار این گونه پدیده‌های ناخوشایندیم و در این شرایط سخت به جای همراهی، سم پاشی و تخریب اذهان حاصل می‌شود و این تلاش بی‌وقفه در ایجاد آرامش روانی جامعه را به تشویش بدل می‌کنند.

تردید نفرمایید در صورت عدم کنترل جو موجود، رسما و مستقیما این گله‌مندی را به مقام معظم رهبری تقدیم خواهم کرد. چون اینجانب و همکارانم در این بحران همزمان نمی‌توانیم علاوه بر تدارک و نظارت بر نیازهای بهداشتی و درمانی و مدیریت جنبه‌های مختلف این شرایط و خنثی سازی توطئه دروغ پراکنی‌های بیگانگان جور ناهماهنگی و شاید غرض ورزی یک مجری یا تهیه کننده برنامه‌ای را نیز تحمل کنیم، آن هم در دستگاهی که از بیت المال تغذیه می‌شود و باید در راستای سیاست‌های ستاد ملی فعالیت کند. یقینا گروهی خارج از اطلاع جناب عالی و مدیریت ارشد آن سازمان عمل می‌کنند که ضرورت دارد مورد توجه و برخورد قاطع قرار گیرند.

قابل ذکر است که شب گذشته امیر حسین رستمی و امیر کاظمی دو بازیگر سریال لیسانسه ها مهمان برنامه ی زنده فرمول یک با اجرای علی ضیا در شبکه یک سیما بودند و صحبت های انتقادی امیرحسین رستمی نسبت به عملکرد دولت و رییس جمهور موجب قطع برنامه شد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید