یکشنبه, 08 آذر 1394 13:38

"حکایت عاشقی" با بهرام رادان در جشنواره فیلمخانه آسیا دو جایزه گرفت / این فیلم از ۲۵ آذر در سینماها اکران می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- طی صحبت های انجام شده توسط بنیاد سینمایی فارابی که با همکاری رایزن فرهنگی ایران در مادرید صورت گرفت، برخی از فیلم های ایرانی در جشنواره فیلمخانه آسیا نمایش داده شدند.
بر این اساس، فیلم های "شیفت شب" نیکی کریمی در بخش مسابقه، "جزیره رنگین" خسرو سینایی در بخش نمایش های ویژه، "خداحافظی طولانی" فرزاد موتمن، "امروز" رضا میرکریمی و "حکایت عاشق" ساخته احمد رمضان زاده در بخش پانوراما به نمایش در آمدند که در این قسمت محصول احمد رمضان زاده جایزه بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه بخش پانوراما این جشنواره را به خود اختصاص داد.

 

این فیلم داستان یک عکاس جنگ را روایت می کند که اولین نفری است که بعد از بمباران شیمیایی حلبچهبه این منطقه وارد شده و از آن عکاسی می‌کند. این عکاس طی این سفر با زنی آشنا می‌شود و ماجراهای عاشقانه‌ای میان آن‌ها اتفاق می‌افتد...دانلود فی

JamNewsImage10312606.jpg
ولی در مورد پخش داخلی، پس از آنکه شورای صنفی نمایش در اقدامی  بی‌سابقه و یک روز مانده به اکران "حکایت عاشقی"ب از اکران این فیلم در سینماهای کشور جلوگیری کرد و لطمات و خسارات زیادی به این فیلم وارد آورد؛ مسعود جعفری جوزانی تهیه‌کننده این فیلم، در تاریخ شنبه ۳۰آبان ماه ۱۳۹۴طی یک نشست با اعضای شورای صنفی نمایش  مذاکره کرد و امروز دیروز ۷آذرماه با ارسال نامه‌ای به شورای صنفی نمایش، کتباً به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاریخ اکران این فیلم را روز چهارشنبه ۲۵آذرماه ۱۳۹۴اعلام کرد.

dsds.jpg


از بازیگران فیلم سینمایی "حکایت عاشقی" می توان  بهرام رادان، قطب‌الدین صادقی، بهمن زرین‌پور، شیلان رحمانی و شوان عطوف، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون اقلیم کردستان و عراق، را نام برد.

گفتنی است جشنواره فیلمخانه آسیا از ۲۰تا ۲۴آبان در بارسلونا کشور اسپانیا برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید