یکشنبه, 05 فروردين 1403 15:20

فیلم «مگالوپولیس» فرانسیس فورد کاپولا هفته آینده اکران خصوصی می‌شود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم «مگالوپولیس» فرانسیس فورد کاپولا هفته آینده اکران خصوصی می‌شود فیلم «مگالوپولیس» فرانسیس فورد کاپولا هفته آینده اکران خصوصی می‌شود سی و یک نما

سی و یک نما - فیلم «مگالوپولیس» (Megalopolis) آخرین ساخته فرانسیس فورد کاپولا هفته آینده به صورت خصوصی اکران خواهد شد. این خبر خوبی درباره این فیلم است، چون می‌توان انتظار داشت که فیلم جدید کاپولا در جشنواره فیلم کن به نمایش در بیاید.

اسکرین دیلی به تازگی خبری منتشر کرده که فیلم «مگالوپولیس» فرانسیس فورد کاپولا ممکن است برای نمایش در جشنواره فیلم کن «آماده نباشد» اما خبرهای دیگری نیز انتشار یافته که این فیلم اولین اکران خصوصی خودش را در هفته آینده تجربه خواهد کرد.

فیلمسازی که به مراسم نمایش خصوصی حماسه آینده کاپولا در هفته آینده دعوت شده این خبر را اعلام کرده است. اما هیچ اشاره‌ای به اینکه کار ساخت فیلم چقدر پیشرفت داشته نکرده است. این فیلم از مارس 2023 در مرحله تولید قرار دارد و زمان رونمایی از آن فرا رسیده است.

درباره این فیلم حرف و حدیث‌های زیادی در جریان است ولی امیدواریم کاپولا با سابقه‌ و ذکاوتی که دارد همه آنها را بی اثر کند. اینتل پیشنهاد داده که در پاییز 2024، در آیمکس زمانی برای اکران این فیلم در نظر گرفته شود. این آخرین پیشرفتی بسیار خوب برای اثر جدید کاپولا است و این باور را تقویت می‌کند که به احتمال زیاد فیلم در کن امسال حضور خواهد داشت و برای نخل طلا رقابت خواهد کرد.

Capture copy.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید