یکشنبه, 23 شهریور 1393 12:44

شایعات درباره ازدواج جورج کلونی بالا گرفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جورج کلونی و علم الدین جورج کلونی و علم الدین جورج کلونی

سی و یک نما- شایعات در طول هفته گذشته درباره جورج کلونی و امل عمل الدین وکیل حقوق بشری مبنی بر ازدواج این دو در یک دفتر ازدواج در لندن در یک جمع کوچک خانوادگی بسیار جدی شده است.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، این شایعه به دنبال حضور کلونی در لندن مطرح شد، هر چند او سپس دوباره راهی ایتالیا شد.

رسانه‌ها با توجه به حضور علم الدین در یک دفترخانه رسمی، این گمان‌ها را مطرح کردند و این در حالی است که وی راهی دفتر الکساندر مک کویین طراح مدی که لباس عروسی کیت میدلتون را در سال 2012 طراحی کرده بود هم شد.

نشریه دیلی استار بریتانیا حتی پنج شنبه اعلام کرد این زوج قرار است روز جمعه ازدواج کنند اما روز جمعه در دفترخانه مورد نظر علایمی از حضور این زوج مشهور مشاهده نشد.

این دفترخانه حتی مجبور شد بیانیه‌ای صادر کند که در آن اعلام می کرد این زوج قرار نیست امروز (روز جمعه) ازدواج کنند و عکاسانی که در برابر این دفترخانه تجمع کرده اند فقط ممکن است بتوانند از زوج های دیگری که برای ازدواج به این دفترخانه می آیند عکس بگیرند.

کلونی و علم الدین در ماه آوریل امسال (اردیبیهشت) با هم نامزد کردند. امل علم‌الدین یک وکیل 36 ساله عرب تبار، از آن زمان حلقه ازدواج جورج کلونی را در دست دارد. این خانم فعال حقوق بشر بریتانیایی و متولد بیروت است و قرار است به زودی با بازیگر 52 ساله آمریکایی ازدواج کند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید